Makine Seçimine Geri Dön

(Back to Machine Selection)

Şunun için kurulum seçtiniz: Silhouette Curio™

Makinenizi kaydetmek, yazılımı indirmek ve şunun hakkında daha fazla bilgiye ve içeriğe erişim sağlamak için aşağıdaki adımları izleyin: Silhouette Curio™.

Hesap oluşturma

Zaten bir hesabınız var mı? Kaydetmeden önce lütfen  .

Silhouette Design Mağazası Tercihleri

Seri Numarasını nereden bulabilirim

Makinenin seri numarası ünitenizin arka kısmında sağ tarafta bulunmalıdır.

Genel Bakış

Silhouette donanımının bir yıl sınırlı garantisi bulunmaktadır*. Donanım garantisi özellikle Silhouette makinesi, güç kablosu ve adaptörü ve/veya USB kablosuyla ilgili sorunları kapsar. Bildirilen bir sorunun desteklenmesi sürecinde Silhouette America bu donanım bileşenlerinden herhangi birinin Silhouette'e sahip olduğunuz ilk yıl içinde (ilk satın alma tarihinden ve makinenin kaydolduğu zamandan itibaren) kusurlu olduğunu tespit ettiği takdirde Silhouette America bu bileşenlerden herhangi birini veya hepsini yenisiyle değiştirebilir. Donanım sorunları çok nadir ortaya çıkmaktadır. Silhouette ile yaşanan sorunlar genellikle yazılımla ya da uygunsuz işletimle ilgilidir. Sorun giderme ya da sorunun kaynağını tespit etmeyle ilgili başka sorularınız varsa lütfen the Silhouette Destek Ekibi ile görüşün.

* İşbu garanti sadece ABD ve Kanada müşterileri için geçerlidir. ABD ve Kanada dışında kalan bölgelerde satın alınan makinelerle ilgili garanti bilgileri için lütfen ilk olarak satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz perakende konumuyla görüşün.

Garanti Bilgileri

İşbu garanti ABD ve Kanada müşterileri için geçerlidir. ABD ve Kanada dışında kalan bölgelerde satın alınan araçlarla ilgili garanti bilgileri için ilk olarak satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz perakende konumuyla görüşün.

SINIRLI GARANTİ

Silhouette America, Inc. yazılım da dahil olmak üzere elektronik kesme aletine bir yıllık sınırlı bir garanti sunar. Satın alma sonrasındaki bir yıl boyunca kesicide herhangi bir kusur oluştuğu takdirde Silhouette America, kusurlu ürünün tarafımıza gönderim masrafının dışında size hiçbir maliyet getirmeksizin kesiciyi tamir edecek veya (kendi takdirinde olmak üzere) yenisiyle değiştirecektir. Silhouette America, elektronik kesme aletinin, tüm imalatçı talimatlarına uygun olarak kullanıldığında, garanti süresi boyunca, büyük ölçüde, kullanım amacına ilişkin eşlik eden belgelere uygun olarak performans göstereceğini garanti eder. Silhouette America, kesicinin kesintisiz olarak çalışacağını ya da yazılımın tamamen hatasız olacağını garanti etmez. Silhouette America, bıçaklar ve kesim tahtaları gibi tüketici tarafından yenisiyle değiştirilebilen parçalara garanti vermez.

BU GARANTİYİ OLUŞTURAN KİMDİR

Bu garanti Silhouette America, Inc., 600 North 2000 West, Lindon Tech Center, Building 2, Lindon, UT 84042 tarafından oluşturulmuştur.

KİMLER KAPSANIR

Bu garanti sadece ürünü ilk satın alan kişiyi kapsar. Bu garanti sadece gerçek kişilere yönelik olup herhangi bir kuruluş, sınırlı sorumluluk şirketi ya da ticari bir varlığı kapsamaz.

ALIŞVERİŞ FATURASI

Normal şartlar altında, garanti hizmetinden yararlanabilmeniz için orijinal alışveriş faturanızı saklamalısınız. Silhouette America garanti hizmeti talep ettiğiniz sırada faturanızın bir kopyasını göndermenizi isteyebilir.

NELER KAPSANIR

İşbu garanti sadece imalat hatalarını kapsar. Parçalar ve işçilik ve onarılan (ya da yenisiyle değiştirilen) ürünün Silhouette America'dan size gönderimine ilişkin masraf buna dahildir.

KESİCİ PARÇALARININ YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMESİ

Silhouette America hatalı bir kesicinin veya onun herhangi bir parçasının yenisiyle değiştirilmesine karar verdiği takdirde orijinal ürün Silhouette America'nın malı olacaktır. Silhouette America, kendi takdirinde olmak üzere, kesicinin kendisini veya herhangi bir hatalı bileşenini yenisiyle değiştirebilir. İkame mal yeni olmayabilir ancak iyi işler durumda olacaktır.

GARANTİ HİZMETİ NEREDEN VE NASIL ALINIR

ABD ve Kanada'da yaşayan müşteriler Silhouette America'nın aşağıdaki adresinden garanti hizmeti alabilir. İade yetki numarası almak üzere Silhouette America ile görüşmek ve daha sonra hatalı ürünün, garanti süresi sona ermeden önce, satın alma tarihini gösteren faturanızın bir kopyası ve iddia edilen hatasının bir açıklaması ile birlikte, masrafları size ait olmak üzere tarafımıza teslimatı ya da gönderimi sizin sorumluluğunuzdadır.

Silhouette America, uygun koşullarda, alışveriş faturasının yerine yazılı bir satın alma onayını kabul edebilir. Silhouette America, yanında iade yetki numarası olmayan istenmeyen iadeleri kabul etmeyecektir. İşbu garantiyle ilgili bilgi almak için posta, e-posta, veya online yoluyla bize ulaşabilirsiniz:

Silhouette America • 600 North 2000 West • Lindon Tech Center, Building 2 • Lindon, UT 84042

Müşteri Hizmetleri: support@silhouetteamerica.com

Bizimle iletişime geçin: www.silhouetteamerica.com/contact

İSTİSNALAR VE MUAFİYETLER

İşbu garanti, ürünü satın almanızın ardından yanlış kullanım, kaza, değişiklik, uygunsuz bakım ya da başka sebeplerden kaynaklanan hasar ya da kusurları garanti etmez. Bu garanti bıçaklar veya kesme tahtaları gibi sarf malzemelerini kapsamaz.Silhouette CAMEO® elektronik kesme aletinin başka bir kesme sistemiyle ya da onun herhangi bir parçasıyla kullanımı işbu garantiyi geçersiz kılar. Elektronik kesme aletinin ticari kullanımı da işbu garantiyi geçersiz kılar.

KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, İŞBU GARANTİ, TİCARİ GARANTİ VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK DAHİL OLMAK ANCAK BUNLARLA SINIRLI KALMAKSIZIN BURADA AÇIKÇA YA DA İMA YOLUYLA BELİRTİLMEMİŞ OLAN TÜM DİĞER GARANTİLERİN YERİNE GEÇER VE ONLARI HARİCİ TUTAR.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

İŞBU GARANTİ ALTINDA KARŞILANAN YEGANE TELAFİ, ONARIM VE İKAME; ONARIM YA DA İKAME TİCARİ OLARAK UYGULANABİLİR OLMADIĞI VEYA ZAMANINDA SAĞLANAMADIĞI TAKDİRDE, SATIN ALINAN BEDELİN İADESİDİR. HİÇBİR DURUMDA, SILHOUETTE AMERICA'NIN HERHANGİ BİR ÜRÜNLE İLGİLİ SORUMLULUĞU ÜRÜNÜN SATIN ALMA BEDELİNİ AŞAMAZ.

SILHOUETTE AMERICA ÜRÜNLERİNİ KULLANIMINIZIN RİSKİ SADECE SİZE AİTTİR. ISILHOUETTE AMERICA, HİÇBİR KOŞUL ALTINDA, HERHANGİ BİR SILHOUETTE AMERICA ÜRÜNÜNÜN KULLANIMINDAN YA DA ONUNLA İLGİLİ OLARAK DOĞAN NETİCE KABİLİNDEN DOĞAN, DOLAYLI, ÖZEL VEYA ARIZİ HASARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. (BAZI EYALETLER DOLAYLI YA DA NETİCE KABİLİNDEN DOĞAN HASARLARIN HARİÇ TUTULMASINA YA DA MUAFİYETİNE İZİN VERMEMEKTEDİR; BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLANDIRMA YA DA MUAFİYET SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.)

DİĞER YASAL HAKLAR

İşbu garanti size belirli yasal haklar vermektedir ve eyaletten eyalete değişiklik gösterebilen başka haklarınız da olabilir.

 1. İçerikteki Ürünleri Kontrol Et
  Silhouette Curio™ aşağıdaki listede gösterilen ürünlerle birlikte gelir. Başlamadan önce tüm ürünlerin içeriğe dahil edildiğini kontrol edin.
  Silhouette Curio™
  güç kablosu
  USB kablosu
  makine ayağı
  bıçak
  kabartma ucu
  yazdır ve kabart kareler
  malzeme bağlantı elemanları
  ikame çıtçıtlar
  Aşağıda belirtilen ürünlerden herhangi biri eksikse lütfen support@silhouetteamerica.com adresiyle iletişime geçin
 2. Köpüğü ve Bandı Çıkarın
  Makineyi kullanmadan önce gösterilen alanlarda bulunan tüm köpüğü ve bandları makineden çıkarın.
 3. Şunu bağlayın: Silhouette Curio™
  Silhouette Curio™ ürününü güç kaynağına bağladıktan sonra güç kablosunu bir çıkışa takın.

  Henüz USB'nizi bilgisayarınıza bağlamayın.
 4. Şunun kurulumunu gerçekleştirin: Silhouette Curio™
  Silhouette Curio™ kapağını kaldırın ve makinenin sağ kısmında bulunan güç düğmesine basarak makineyi açın.
  Tercih ettiğiniz dili ve diğer ayarları seçmek üzere makinenin ekranı üzerinde Curio kurulumunu gerçekleştirmeye yönlendirileceksiniz.
 1. Silhouette Studio® yazılımını indirin
  Yazılımı indirmeye başlamak için aşağıda bilgisayar türünüze tıklayın: NOT: Zaten önceki bir Silhouette makinesinden yüklenmiş Silhouette Studio® yazılımınız varsa yazılımı burada sunulan en yeni sürümüne güncellemeniz önerilir.
 2. Silhouette Studio® yazılımını yükleyin
  İndirme işlemi bittikten sonra yazılım kurulumunu ÇALIŞTIR düğmesini seçin ve verilen varsayılan kurulum seçeneklerini seçin.

  Kurulum tamamlandıktan sonra yazılımı başlatabilirsiniz. Yazılımı dilediğiniz zaman oluşturulan masaüstü simgesinden başlatabilirsiniz:
 1. Yazılımda Kitaplığınızı açın
  Yazılımda Kitaplık bölümüne gidin (yazılımın sağ üst köşesinde bulunur):

 2. Kitaplık alanında Silhouette hesabınıza giriş yapın
  İstendiğinde, kitaplığınızın kurulumunu gerçekleştirmek için Silhouette hesabınıza giriş yapın.

  NOT: İlk kurulum için internete bağlı olmanız gerekse de Silhouette Cloud Kitaplığındaki tüm içeriğe çevrimdışı erişim sağlanabilir ve çevrimdışı kullanılabilir. İçerik ve kitaplık yapısı kurulumu için tüm cihazlar arasında kitaplık deneyiminizi Cloud senkronize edecektir.
 3. Silhouette Curio™ ürününü bilgisayarınıza bağlayın
  Silhouette'i aşağıda gösterilen şekilde, yanında verilen USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın:

  Silhouette Curio™ açık olduğunda ve USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlı olduğunda ücretsiz 50 resim otomatik olarak kitaplığınıza yüklenir.

  NOT: Silhouette Curio™ özel ücretsiz içeriği belirmezse lütfen Silhouette'i kapatın ve USB kablosunu çıkarın. Silhouette Studio® kitaplığınızı açık bırakın. Daha sonra USB kablosunu tekrar bilgisayarınıza ve Silhouette Curio™ makinesi takabilir ve sonra tekrar Silhouette Curio™ üzerinde açabilirsiniz. Yazılım, kesme makinesini tanımaya ve ücretsiz kitaplık içeriğinizi yüklemeye yönlendirilmelidir.
 1. Silhouette Studio® alanında Silhouette Design Store mağazasına gidin
  Silhouette Studio® alanında Mağaza bölümüne gidin (yazılımın sağ üst köşesinde bulunur):

 2. Silhouette Design Store'da Silhouette hesabınıza giriş yapın
  Mağazanın sağ üst köşesinde "Giriş" bağlantısına tıklayın:

 3. 1 Aylık ÜCRETSİZ aboneliğiniz için kaydolun
  Mağazanın üst kısmında bulunan "Abone Ol ve Tasarruf Et" bağlantısına tıklayın:

  "Aboneliğinizi Seçin" bölümünün altında "devam" düğmesine tıklayın:

  "Ödeme ve Faturalandırma Bilgileri" bölümünde promosyon kodunuzu girin ve "uygula" düğmesine tıklayın:

  ÖNEMLİ: Eşsiz promosyon kodunuz Curio ürününüzle birlikte verilen kartın üzerinde bulunur.

  Kaydolma işlemini tamamladıktan sonra 1 Aylık ÜCRETSİZ Temel aboneliğe kaydolursunuz. Bu da, size tüm Silhouette Design Store içeriklerine yönelik 25$ değerinde bir indirme kredisi verir. Bu abonelik 30 gün boyunca geçerli olacaktır. İndirilen tüm içerikleri abonelik sona erdikten sonra bile saklayabileceksiniz.

  Bu promosyonlu abonelik sona erdikten sonra yeni bir abonelik için kaydolmayı tercih edebilir ya da anında öde sisteminde içerik indirmeye devam edebilirsiniz.
 1. Kullanmaya başlayın: Silhouette Curio™
  Artık kullanımınızı gerçekleştirdiniz ve Silhouette Curio™ kullanımınıza hazırsınız!

  Silhouette makinenizin kullanımı hakkında öğrenmeniz gereken birtakım ek referanslar bulunmaktadır. Aşağıdakileri incelemek isteyebilirsiniz:

  • Şunu kullanmaya hazırsınız: Silhouette Curio™: Bu kullanışlı kılavuz birtakım makine ve yazılım özellikleri hakkında sizi yönlendirir ve Silhouette makinenizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğretir. Buraya tıklayın ve kopyanızı hemen alın.
  • Silhouette Kaynak Sayfaları: Müthiş projeleri gösteren Pinterest'ten video içerikli bir YouTube kanalına ve yeni haftalık içerikler sunan Blogumuza, Silhoutte makinenizden en iyi şekilde yararlanabileceğiniz ilham kaynaklarını ve öğreticileri kapsıyoruz.
 2. Silhouette Curio™ Kullanma Kılavuzunu Edinin
  Silhouette Curio™ kullanımınız hakkında daha fazla genel bilgi için lütfen aşağıdaki kılavuzu indirin:

  Silhouette Curio™ Kullanma Kılavuzu
 3. Silhouette Studio® Kullanma Kılavuzunu Edinin
  Silhouette Studio® yazılımı hakkında daha fazla genel bilgi için lütfen aşağıdaki kitapçığı indirin:

  Silhouette Studio® Kitapçığı