بازگشت به انتخاب دستگاه

(Back to Machine Selection)

شما نصب را برای ... انتخاب کرده‌اید Silhouette Mint™

لطفاً برای ثبت دستگاه خود مراحل ذیل را دنبال کنید، نرم افزار را دانلود کنید و برای ... خودتان به اطلاعات و محتویات بیشتری دسترسی پیدا کنید Silhouette Mint™.

ایجاد حساب

حساب silhouette شما به صورت خودکار پس از اینکه در قسمت زیر ثبت نام کردید ایجاد خواهد شد. اگر قبلا حساب باز کرده اید وارد شوید

ترجیحات شما برای فروشگاه طرح های Silhouette

محل یافتن شماره سریال

شماره سریال دستگاه در قسمت پشت واحد در سمت راست موجود است.

مرور کلی

سخت افزار Silhouette دارای گارانتی محدود یک ساله است*. گارانتی سخت افزار بطور خاص مسائل مربوط به دستگاه Silhouette، کابل برق و آداپتور و یا کابل USB را در برمی‌گیرد. اگر در طول فرآیند پشتیبانی از یکی از مسائل صادرشده، Silhouette America به این نتیجه برسد که هر یک از قطعات سخت افزاری در طول یک سال از تاریخ مالکیت Silhouette خراب شده اند (از تاریخ اولیه خرید و زمانی که دستگاه ثبت شده)، Silhouette America می‌تواند یک یا همه این قطعات را تعویض کند. مسائل سخت افزاری البته بسیار نادر هستند. مسائل کلی پیش آمده با Silhouette به نرم افزار یا عملکرد نادرست مربوط می‌شوند. اگر سؤالات بیشتری برای عیب یابی مسئله و تأیید منشاء مشکل دارد، لطفاً با تیم پشتیبانی Silhouette تماس بگیرید.

* این گارانتی تنها به مشتریان آمریکایی و کانادایی تعلق می‌گیرد. برای کسب اطلاعات گارانتی دستگاه های خریداری شده در قلمروهایی خارج از آمریکا و کانادا، لطفاً با محل اولیه خرید تماس بگیرید.

جزییات گارانتی

این گارانتی تنها به مشتریان آمریکایی و کانادایی تعلق می‌گیرد. برای کسب اطلاعات گارانتی دستگاه های خریداری شده در قلمروهایی خارج از آمریکا و کانادا، لطفاً با محل اولیه خرید تماس بگیرید.

گارانتی محدود

شرکت Silhouette America, گارانتی محدود یک ساله را برای قلم برش برقی خود، از جمله نرم افزار، ارائه می‌کند. اگر در سال اول بعد از تاریخ خرید ایرادی در دستگاه برش مشاهده شود، شرکت Silhouette America (با اختیار خود) دستگاه برش را بدون هزینه اضافی و تنها با دریافت هزینه ارسال قطعه خراب به ما، آن را تعمیر یا تعویض خواهد کرد. شرکت Silhouette America تضمین می‌کند در صورتی که قلم تراش برقی مطابق با تمام دستورالعمل‌های سازنده استفاده شود، عملکرد کاملاً درستی مطابق مستندات همراه برای کاربری مورد نظر آن، در دوره گارانتی داشته باشد. شرکت Silhouette America تضمین نمی‌کند تراش بدون وقفه یا خطا عمل کند یا نرم افزار کاملاً بدون اشکال باشد. Silhouette America قطعات مصرفی قابل تعویض مثل تیغه ها و صفحات برش را گارانتی نمی‌کند.

چه کسی گارانتی می‌کند

این گارانتی توسط شرکت Silhouette America به آدرس 600 شمالی 2000 غربی، مرکز فناوری لیندون، ساختمان 2، لیندون، UT 84042 ارائه شده است.

چه کسانی را شامل می‌شود

این گارانتی تنها به خریدار اولیه محصول تعلق می‌گیرد. این گارانتی تنها به اشخاص حقیقی تعلق می‌گیرد و شامل شرکت، شرکت با مسئوليت محدود، یا هویت های بازرگانی نمی‌شود.

رسید خرید

بطور معمول، باید رسید خرید اولیه را نگهداری کنید تا بتوانید از خدمات گارانتی بهره ببرید. Silhouette America ممکن است یک نسخه کپی از رسید را در زمان درخواست خدمات گارانتی از شما طلب کند.

چه چیزی را شامل می‌شود

این گارانتی تنها نقص‌های ساخت را دربرمی‌گیرد. شامل قطعات و کار، هزینه ارسال محصول تعمیرشده (یا تعویض) از Silhouette America به شما می‌شود.

تعویض قطعات دستگاه برش

اگر Silhouette America تصمیم بگیرد یک برش خراب، یا قطعه ای از آن، را تعویض کند، کالای اولیه جزو دارایی Silhouette America می‌شود. Silhouette America می‌تواند کل برش یا تنها قطعه خراب را به اختیار خود تعویض کند. قطعه تعویضی ممکن است جدید نباشد اما عملکرد خوبی خواهد داشت.

مکان و چگونگی یافتن خدمات گارانتی

مشتریان آمریکایی و کانادایی می‌توانند خدمات گارانتی Silhouette America را در آدرس ذیل بدست آورند. ارتباط با Silhouette America برای گرفتن یک شماره مجوز برگشت و سپس تحویل یا ارسال محصول خراب به ما با هزینه خودتان، بهمراه یک کپی از رسید که زمان خرید را مشخص سازد و

Silhouette America ممکن است تاییدیه کتبی خرید را به جای رسید خرید در شرایط مناسب قبول کند. Silhouette America بدون همراه مجدد شماره مجوز بازپرداخت بی مورد را قبول نخواهد کرد. برای کسب اطالعات در مورد این ضمانت نامه، می توانید از طریق ایمیل، ایمیل یا آنلاین با ما تماس بگیرید:

Silhouette America • 600 شمالی 2000 غربی • مرکز فناوری لیندون، ساختمان 2 • لیندون، UT 84042

پشتیبانی مشتریان: support@silhouetteamerica.com

تماس با ما: www.silhouetteamerica.com/contact

استثنائات و محرومیت‌ها

این گارانتی آسیب یا نقص‌های حاصل از سوءاستفاده، تصادف، دستکاری، نگهداری نامناسب، یا هر علت دیگری بعد از خرید محصول توسط شما را شامل نمی‌شود. گارانتی مواد مصرفى مثل تیغه ها یا ‌صفحه های برش را دربرنمی‌گیرد. استفاده از قلم تراش برقیSilhouette CAMEO® بهمراه سیستم ها یا بخش‌های تراش دیگر گارانتی را فاقد اعتبار می‌کند . استفاده تجاری از قلم تراش برقی نیز گارانتی را فاقد اعتبار می‌کند.

با توجه به بیشترین اختیاری که قانون مجاز کرده، این گارانتی جایگزین سایر گارانتی‌هایی است که صریح یا ضمنی در اینجا بیان نشده‌اند و این گارانتی‌ها را شامل نمی‌شود، از جمله گارانتی‌های قابلیت فروش محصول در بازار و سازگاری آن با هدفی خاص.

محدودیت مسئولیت

تنها جبرانی که مطابق این گارانتی ارائه می‌شود تعمیر، تعویض یا در صورتی که تعمیر یا تعویض توجیه اقتصادی نداشته باشد یا به موقع قابل اجرا نباشد، بازگشت وجه خرید می‌باشد. در هیچ صورتی مسئولیت شرکتSILHOUETTE AMERICA در ارتباط با هر یک از محصولات بیشتر از قیمت خرید محصول نخواهد بود.

استفاده از محصولات SILHOUETTE AMERICA توسط شما تنها با پذیرش خطر از سوی خودتان صورت می‌پذیرد. SILHOUETTE AMERICA تحت هیچ شرایطی در خصوص آسیب‌های تبعی، غیرمستقیم، خاص یا تصادفی حاصل یا مربوط به استفاده از هر یک محصولات SILHOUETTE AMERICA مسئولیتی بر عهده ندارد. (برخی ایالت‌ها محرومیت یا محدودیت آسیب های تصادفی یا تبعی را مجاز نمی‌دانند، بنابراین محدودیت یا محرومیت بالا ممکن است در مورد شما کارایی نداشته باشد.)

سایر حقوق قانونی

این گارانتی حقوق قانونی خاصی به شما می‌دهد و ممکن است حقوق دیگری داشته باشید که از ایالتی به ایالت دیگر فرق داشته باشد.

 1. کالاهای ارائه شده را بررسی کنید
  اسم Silhouette Mint™ به همراه کالاهای مشخص شده در لیست ذیل ارائه می‌شود. قبل از آغاز کار، بررسی کنید تمام کالاها ارائه شده باشد.
  Silhouette Mint™
  کابل برق
  کابل USB
  جعبه مهر
  جوهر
  در صورتی نبود هر یک از کالاهای لیست ذیل، لطفاً با ایمیل ذیل در تماس باشید support@silhouetteamerica.com
 2. .. وصل کنید Silhouette Mint™
  اسم را Silhouette Mint™ به منبع برق وصل کنید و سپس کابل برق را داخل پریز برق کنید.

  هنوز USB را به رایانه خود وصل نکنید.
 1. نرم افزار Mint Studio® را دانلود کنید
  برای آغاز دانلود نرم افزار، در ادامه روی نوع رایانه خود کلیک کنید: توجه: اگر از قبل Mint Studio® نرم افزار را از دستگاه Silhouette قبلی خود نصب کرده‌اید، توصیه می‌شود از اینجا نرم افزار را به جدیدترین نسخه ارائه شده بروزرسانی کنید.
 2. نرم افزار Mint Studio® را نصب کنید
  بعد از پایان دانلود، اجرای تنظیمات نرم افزار را انتخاب کنید و گزینه های نصب پیش فرض ارائه شده را برگزینید.

  بعد از پایان نصب، می‌توانید نرم افزار را اجرا کنید. با کلیک بر نماد و میانبر میزکار می‌توانید نرم افزار را در هر زمانی اجرا کنید:
 1. بازکردن کتابخانه شما در نرم افزار
  رفتن به بخش کتابخانه نرم افزار (در گوشه بالا سمت راست نرم افزار):

 2. ورود به حساب Silhouette خود در کتابخانه
  در موعد مقرر وارد حساب Silhouette خود شوید تا بتوانید کتابخانه خود را تنظیم کنید.

  تذکر: درحالی‌که برای نصب اولیه لازم است به اینترنت وصل شوید، تمام محتویات کتابخانه Silhouette Cloud بصورت آفلاین قابل دسترسی و استفاده است. Cloud تجربیات کتابخانه شما را برای نصب محتویات و ساختار کتابخانه در تمام دستگاه ها همزمان سازی می کند.
 3. اسم را Silhouette Mint™ رایانه خود قلاب کنید
  Silhouette را با کابل USB ارائه شده و مطابق شکل مشخص شده در ذیل به رایانه خود وصل کنید:

  از آنجایی که Silhouette Mint™ روشن شده و از طریق کابل USB به رایانه شما قلاب شده، تصاویر 50 رایگان بصورت خودکار به کتابخانه شما بارگذاری خواهد شد.

  توجه: اگر محتویات رایگان خاص برای Silhouette Mint™ ظاهر نشد، لطفاً Silhouette را خاموش کنید و کابل USB را در بیاورید. کتابخانه Mint Studio® خود را باز بگذارید. سپس می‌توانید کابل USB را دوباره به رایانه خود Silhouette Mint™ دستگاه خود وصل کنید و سپس Silhouette Mint™ را دوباره روشن کنید. این نرم افزار از شما می‌خواهد دستگاه تراش را شناسایی کند و محتوای کتابخانه رایگان شما را بارگذاری کند.
 1. به Silhouette Design Store در Mint Studio® بروید
  رفتن به بخش فروشگاه در Mint Studio® (در گوشه بالا سمت راست نرم افزار):

 2. ورود به حساب Silhouette خود در Silhouette Design Store
  روی لینک "ورود" در گوشه بالا سمت راست فروشگاه کلیک کنید:

 3. ثبت نام اشتراک 1 ماهه رایگان خود
  روی لینک "ثبت نام و ذخیره سازی" بالای فروشگاه کلیک کنید:

  در بخش "انتخاب اشتراک خود" روی "ادامه" کلیک کنید:

  در بخش "اطلاعات پرداخت و صورتحساب"، کد تبلیغی خود را وارد کنید و روی "اجرا" کلیک کنید:

  مهم: کد تبلیغی شما روی کارتی بهمراه Mint شما ارائه خواهد شد.

  بعد از پایان فرآیند ثبت‌نام، یک اشتراک پایه 1 ماهه رایگان به شما اعطاء خواهد شد. این اشتراک 25 دلار اعتبار دانلود از محتویات Silhouette Design Store را در اختیار شما قرار می‌دهد. این اشتراک 30 روز اعتبار خواهد داشت. تمام محتویات دانلود شده حتی بعد از پایان دوره اشتراک نیز در اختیار شماست.

  بعد از پایان این اشتراک تبلیغی، می‌توانید اشتراک جدیدی را ثبت نام کنید یا دانلود محتویات را با پرداخت بر اساس روزانه ادامه دهید.
 1. آغاز استفاده از ... خود Silhouette Mint™
  اکنون تنظیمات شما انجام شده و آماده استفاده از Silhouette Mint™!

  خود هستید چند منبع اضافی برای برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه Silhouette شما وجود دارد. شاید قصد داشته باشید مورد ذیل را بررسی کنید:

  • استفاده از Silhouette Mint™: خود را آغاز کنید این راهنمای راحت در مورد ویژگی‌های نرم افزار و دستگاه شما را هدایت می‌کند و نحوه استفاده بهینه از دستگاه Silhouette خود را به شما آموزش می‌دهد. برای دریافت نسخه کپی خود، اینجا کلیک کنید.
  • صفحاتSilhouette Resource: از پروژه‌های جذاب Pinterest تا کانال یوتیوب با محتویات ویدیویی و وبلاگ خودمان که محتویات هفتگی جدید ارائه می‌کند، منابع الهام و آموزشی زیادی را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید بیشترین بهره را از دستگاه Silhouette خود ببرید.
 2. دریافت Silhouette Mint™ راهنمای کاربر
  برای کسب اطلاعات کلی بیشتر در مورد استفاده ازSilhouette Mint™ خود، لطفاً راهنمای ذیل را دانلود کنید:

  Silhouette Mint™ راهنمای کاربر
 3. دریافت Mint Studio® راهنمای کاربر
  برای کسب اطلاعات کلی بیشتر در مورد استفاده ازMint Studio® خود، لطفاً راهنمای ذیل را دانلود کنید:

  Mint Studio® Manual